BOSCH D-Tect 120 (4xAA) univerzální detektor

Kód: 0 601 081 300
Značka: BOSCH
6 390 Kč 6 390 Kč / 1 ks
Na objednávku
Můžeme doručit do:
31.3.2023
Možnosti doručení
materiálový detektor (kovy, dřevo, plast, kabely), dosah 120 mm, 4x AA baterie

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ukázka detekovatelných předmětů ve zdi s D-Tect 120

D-Tect 120

  • 4x baterie 1,5 V LR6 (AA)
  • 1x adaptér na AA baterie

Detektor Bosch D-tect 120 Professional je intuitivní radarový skener pro zjištění téměř všech materiálů do hloubky až 12 cm. Přístroj nabízí jednoduché uživatelské rozhraní se třemi intuitivními tlačítky pro seřízení podle různých druhů použití a zvukovou a vizuální signálizaci informují obsluhu o detekci objektů ve zdi. Univerzální detektor D-tect 120 se hodí pro řadu stavebních činností, např. při lokalizaci vodovodního potrubí či rozvodů i jako pojistka, aby nedošlo k nehodě při vrtání při stavebních, instalatérských, elektrikářských a topenářských pracích. Nabízená varianta je dodávaná se čtveřicí AA baterií a adaptérem.

Bodové měření a funkce lokalizace středu

Bodové měření umožňuje přesnou lokalizaci a v porovnání s pohyblivým měřením umožňuje lokalizaci na nejmenších plochách. Funkce lokalizace středu (Center finder) zase umožňuje zobrazení přesné polohy středu objektu do hloubky až 120 mm.

Technologie duálního zdroje napájení

Technologie s duálním zdrojem napájení umožňuje detektor Bosch používat se standardním akumulátorem 12 V z produktové řady Bosch Professional (není v balení) nebo s běžnými alkalickými bateriemi pomocí adaptéru.

Detekovatelné objekty ve zdi

S detektorem D-tect 120 lze detekovat magnetické kovy (např. železo), nemagnetické kovy (např. měď), kabely pod napětím, kabely bez proudu, plastové trubky naplněné vodou nebo i dřevěné vyztužující konstrukce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vyřazené z nabídky
Záruka: 2 roky
Automatické vypnutí: 5
Balení: kartonová krabice
Balení s kufrem: ne
Délka: 206
Displej: ano
Hmotnost nářadí: 0.5 kg
Max. hloubka detekce: 120 mm
Max. hloubka detekce dřevo: 38 mm
Max. hloubka detekce kov: 120 mm
Max. hloubka detekce měď: 120 mm
Max. hloubka detekce vodiče pod napětím: 120 mm
Napájení: 4x AA / 12V aku
Přesnost: ± 10

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Německá firma Bosch Group patří v segmentu elektrického nářadí k předním světovým výrobcům. Historie filmy sahá až do roku 1886, kdy byla v německém Stuttgartu založena první elektro dílna Roberta Bosche. V současnosti dává firma Bosch ročně na výzkum a vývoj více jak 4,5 miliard Eur, což dokazuje i držení více než 4964 celosvětových patentů. Nářadí Bosch tak vyniká především vysokou úrovní zpracování a vynikající ergonomií a designem.