BOSCH AXT 25 TC turbínový drtič větví | 2500 W

Kód: 0 600 803 300
Značka: BOSCH
12 703 Kč 12 703 Kč / 1 ks
Vyřazené z nabídky
Možnosti doručení
drtič větví 2500 W, max. průměr 45 mm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ukázka drcení větví s turbínovým drtičem AXT 25 TC

AXT 25 TC

  • 1x sběrný koš (53 l)
  • 1x posouvač (pěchovač)

Bosch AXT 25 TC je tichý víceúčelový drtič s turbínovým drcením a samovtahováním, který efektivně rozdrtí větvičky i ostatní nechtěný materiál z domácí zahrady. Díky nízkým emisím hluku a výkonem motoru 2.500 W dokáže tiše a bez námahy drtit až 230 kg tvrdého materiálu za hodinu. Jedná se o mimořádně praktického zahradního pomocníka s elektrickým pohonem, automatickým posuvem a zpětným chodem. AXT 25 TC pořeže větvičky až do průměru 45 mm.

Panentovaný odjímatelný trychýř

Tichý drtič větví BOSCH je vybaven patentovaným odnímatelným trychtýřem, který urychluje plnění a v případě blokace umožní jednoduché odblokování zaseknutého materiálu. Řezací systém s maximálně bezpečným odstíněným řezacím ústrojím dbá o zdraví obsluhy. Odnímatelný trychtýř navíc umožňuje úsporné ukládání drtiče o výšce jen 67 cm.

Účinné a rychlé turbínové drcení

Kombinace systému s turbínovým drcením „Turbine-Cut“ a automatizovaný trychtýř s rychlým podáváním zajišťují rychlé a výkonné drcení až 230 kg materiálu za hodinu s řeznou kapacitou až 45 mm. Systém „Turbine-Cut“ zaručuje mimořádně rychlou průchodnost materiálu, ať se jedná o měkké materiály nebo tvrdé dřevo a to bez zablokování.

Možnost prodloužené záruky (36 měsíců)

Výrobce Bosch nabízí při zakoupení zahradní techniky možnost prodloužení záruky až na 36 měsíců (běžně 24 měsíců). Pro prodloužení pouze stačí do 4 týdnů od zakoupení štěpkovač zaregistrovat na oficiálních stránkách Bosch.

Doplňkové parametry

Kategorie: Drtiče větví
Záruka: 2 roky
Výrobce: BOSCH
Balení: kartonová krabice
Drtící výkon: 230
Hmotnost nářadí: 30.5 kg
Jmenovitý příkon: 2500 W
Max. kroutící moment: 650 Nm
Max. průměr větve: 45 mm
Metoda drcení: Turbínová
Objem sběrného koše: 53 l

Recenze štěpkovače AXT 25 TC

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Německá firma Bosch Group patří v segmentu elektrického nářadí k předním světovým výrobcům. Historie filmy sahá až do roku 1886, kdy byla v německém Stuttgartu založena první elektro dílna Roberta Bosche. V současnosti dává firma Bosch ročně na výzkum a vývoj více jak 4,5 miliard Eur, což dokazuje i držení více než 4964 celosvětových patentů. Nářadí Bosch tak vyniká především vysokou úrovní zpracování a vynikající ergonomií a designem.