BOSCH AXT 25 D drtič větví

drtič větví 2500 W, max. průměr větve 40 mm

BOSCH AXT 25 D drtič větví
0 600 803 100Kód produktu:
BOSCHVýrobce:
Tento produkt již není v naši nabídce.

Vyberte si prosím podobný produkt
z nabídky níže.
 


Bosch AXT 25 D je vysoce výkonný tichý drtič s frézovacím válcem a samovtahováním, který vám usnadní práci na zahradě. Jedná se o mimořádně praktického zahradního pomocníka s elektrickým pohonem a vysokou kapacitou řezání. Tento inovativní drtič je vybaven prostorným sběrným košem s objemem 53 l. Samovtahovací systém je rychlým, revolučním a pohodlným zařízením. Překvapí vás také minimální hlučnost AXT 25 D. Vyzkoušejte tichý drtič s frézovacím válcem a samovtahováním od značky Bosch, který ocení každý zapálený zahrádkář.

AXT 25 D je vybaven patentovaným odnímatelným trychtýřem, jenž usnadní plnění a v případě blokace umožní jednoduché odblokování zaseknutého materiálu. Řezací systém s maximálně bezpečným řezacím ústrojím dbá o vaše zdraví. Bosch AXT 25 D navíc pracuje pouze s uzavřeným sběrným košem a díky zabudovaným robustním kolečkům je pohodlný při manipulaci. Chcete-li výkonný, odolný a inovativní drtič větviček a ostatního materiálu, vyzkoušejte tichý drtič s frézovacím válcem a samovtahováním Bosch AXT 25 D!

Výhody tichého drtiče s frézovacím válcem a samovtahováním Bosch AXT 25 D:

  • vysoký výkon, tichý chod
  • samovtahovací systém
  • sběrný koš s objemem 53 l
  • bezpečný a kvalitní frézovací válec
  • bezpečné řezací ústrojí
  • jednoduchá manipulace v případě blokace

Součástí dodávky:
sběrný koš 53 l, posouvač

Tyto údaje bohužel nejsou k dispozici.BOSCH AXT 25 TC


11 925 Kč

BOSCH AXT RAPID 2200


Produkt již není v nabídce.

SKIL 0770AA


4 620 KčPodobné produkty k BOSCH AXT 25 D
Akční nabídka Zahradní technika Elektrické nářadí Ruční nářadí Kompresory-pneumatické nářadí Motorové stroje Čistící technika Obráběcí a tvářecí stroje Svářecí technika Dům - dílna - stavba Příslušenství Bazar DÁRKOVÉ POUKAZY
STANLEY gola sada
NAREX-pily


youtube