BOSCH ART 30 Combitrim strunová sekačka

elektrická strunová sekačka 500 W, záběr 30 cm

BOSCH ART 30 Combitrim strunová sekačka
0 600 878 D00Kód produktu:
BOSCHVýrobce:
Tento produkt již není v naši nabídce.

Vyberte si prosím podobný produkt
z nabídky níže.
 


Bosch ART 30 Combitrim je výkonná elektrická strunová sekačka, se kterou se sekání travnatých ploch stane vaším hobby! ART 30 Combitrim pohání výkonný motor s „High Power“ systémem, takže je sekání plynulé a efektivní. Tato praktická elektrická strunová sekačka Bosch je dokonale ergonomická, mimořádně lehká a přesně vyvážená. Navíc je vybavena násadou o délce 35 – 115 cm, takže se pohodlně dostanete i do špatně dostupných míst. Přídavná kolečka jsou naprostou novinkou a slouží k lepší mobilitě sekačky.

ART 30 Combitrim je uzpůsobena pro rychlé a precizní svislé mýcení a začišťování okrajů trávníků. Strunová sekačka od značky Bosch vlastní dva druhy cívek – kombinovaný systém. Jeden slouží pro vyžínání divokých porostů a druhý pro klasické plošné sekání trávy. Oceníte také snadnou výměnu cívky pomocí tzv. „Klicku“ a přídavný držák druhé cívky na rukojeti. ART 30 Combitrim je schopná změnit sklon sečení a mýtit i pod keři, nábytkem a všude tam, kde se s klasickou sekačkou špatně dostává. Inovativní výklopný distanční oblouk, který tato sekačka také vlastní, je určen pro udržení vzdálenosti kolem plotů, zdí. Chrání tak samotnou sekačku a také rostliny před poškozením.

Pořiďte si nenahraditelného pomocníka pro údržbu travnatých ploch. Elektrická strunová sekačka Bosch ART 30 Combitrim – kvalita za přijatelnou cenu!

Výhody elektrické strunové sekačky Bosch ART 30 Combitrim:

  • výkonný motor – plynulé sekání
  • ergonomická, lehká a přesně vyvážená
  • praktická teleskopická násada max. 115 cm
  • svislé mýcení a začišťování okrajů
  • dva druhy cívky – klasické sekání, mýcení divokých porostů
  • výměna cívky snadno a rychle
  • možnost změny sklonu sečení – pod keři, nábytkem
  • držák druhé cívky
  • výklopný distanční oblouk – chrání sekačku i rostliny
Součástí dodávky:
cívka s dotykovou automatikou „Pro-Tap“, extra silná struna 30 cm (6 kusů), nasaditelná kolečka, oblouk na ochranu rostlin
Tyto údaje bohužel nejsou k dispozici.BOSCH ART 35


2 210 Kč

BOSCH ART 300


Produkt již není v nabídce.

GARDENA 9808-20


1 890 KčPodobné produkty k BOSCH ART 30 Combitrim
Akční nabídka Zahradní technika Elektrické nářadí Ruční nářadí Kompresory-pneumatické nářadí Motorové stroje Čistící technika Obráběcí a tvářecí stroje Svářecí technika Dům - dílna - stavba Příslušenství Bazar DÁRKOVÉ POUKAZY
STANLEY gola sada
NAREX-pily


youtube