BOSCH ART 26-18 LI aku strunová sekačka, bez aku

aku vyžínač 18 V, záběr 26 cm, bez aku

BOSCH ART 26-18 LI aku strunová sekačka, bez aku
0 600 8A5 E01Kód produktu:
BOSCHVýrobce:
Tento produkt již není v naši nabídce.

Vyberte si prosím podobný produkt
z nabídky níže.
 


  • akumulátor ani nabíječka není součástí této verze
Bosch ART 26-18 LI je výkonná aku strunová sekačka s inovativním sekacím systémem Bosch Durablade, díky kterému posekáte větší plochu vašeho trávníku bez nutnosti výměny nástroje. Při použití tohoto systému zvýšíte oproti dřívějším modelům životnost sekacích nožů až 12 x. Sekání trávníku tak bude pro vás mnohem plynulejší bez zbytečného přerušování.

Bosch Art 26-18 LI – výkonná aku strunová sekačka se záběrem 26 cm

Model ART 26-18 LI je napájený kvalitním 18 V LI-ion akumulátorem s kapacitou 1,5 Ah, bez samovolného vybíjení, bez paměťového efektu a s rychlou dobou nabíjení. S akumulátorovým zdrojem nebudete při práci na zahradě ničím omezeni a můžete se tak soustředit jen na sekání trávy.

Nová ergonomie strunové sekačky Bosch ART 26-18 LI výrazně zlepšuje komfort při práci. Nastavitelná rukojeť se systémem Softgrip se výborně drží a výrazně tak zlepšuje celkovou manipulaci se sekačkou. Pro různou výšku postavy si můžete nastavit teleskopickou násadu v rozsahu 80-115 cm. Pokud budete potřebovat pracovat pod jiným úhlem, stačí jednoduše otočit žací hlavu o 90°a můžete plynule pokračovat v práci.

Náhradní sekací plastové nože jsou uloženy v rukojeti, takže ani jejich případná výměna vás příliš nezdrží.

Součástí dodávky:

není akumulátor ani nabíječka, nůž Durablade
Tyto údaje bohužel nejsou k dispozici.BOSCH ART 23 Accutrim


Produkt již není v nabídce.

SKIL 0078AA set


Produkt již není v nabídce.Podobné produkty k BOSCH ART 26-18 LI bez aku
Akční nabídka Zahradní technika Elektrické nářadí Ruční nářadí Kompresory-pneumatické nářadí Motorové stroje Čistící technika Obráběcí a tvářecí stroje Svářecí technika Dům - dílna - stavba Příslušenství Bazar DÁRKOVÉ POUKAZY
STANLEY gola sada
NAREX-pily


youtube