BOSCH ART 26-18 LI aku strunová sekačka

aku strunová sekačka 18 V, 1x aku 1,5 Ah, záběr 26 cm

BOSCH ART 26-18 LI aku strunová sekačka
0 600 8A5 E00Kód produktu:
BOSCHVýrobce:
Tento produkt již není v naši nabídce.

Vyberte si prosím podobný produkt
z nabídky níže.
 


Bosch ART 26-18 LI je výkonná aku strunová sekačka s inovativním sekacím systémem Bosch Durablade, díky kterému posekáte větší plochu vašeho trávníku bez nutnosti výměny nástroje. Při použití tohoto systému zvýšíte životnost sekacích nožů až 12 x, oproti dřívějším modelům. Sekání trávníku tak bude pro vás mnohem plynulejší bez zbytečného přerušování.

Bosch Art 26-18 LI – výkonná aku strunová sekačka se záběrem 26 cm
 
Tento výkonný model ART 26-18 LI je napájený kvalitním 1 8 V LI-ion akumulátorem s kapacitou 1,5 Ah, bez samovolného vybíjení, bez paměťového efektu a s rychlou dobou nabíjení. S akumulátorovým zdrojem nebudete při práci na zahradě ničím omezeni a můžete se tak soustředit jen na sekání trávy.

Nová ergonomie strunové sekačky Bosch ART 26-18 LI výrazně zlepšuje komfort při práci. Nastavitelná rukojeť se systémem Softgrip se výborně drží a výrazně tak zlepšuje celkovou manipulaci se sekačkou. Pro různou výšku postavy si můžete nastavit teleskopickou násadu v rozsahu 80-115 cm. Pokud budete potřebovat pracovat pod jiným úhlem, stačí jednoduše otočit žací hlavu o 90°a můžete plynule pokračovat v práci.

Náhradní sekací plastové nože jsou uloženy v rukojeti, takže ani jejich případná výměna vás příliš nezdrží.

Součástí dodávky:
1x LI-Ion akumulátor 18 V 1,5 Ah, nabíječka 1,5 h , nůž Durablade
Tyto údaje bohužel nejsou k dispozici.BOSCH ART 30-36 LI bez aku


Produkt již není v nabídce.

BOSCH ART 26-18 LI


Produkt již není v nabídce.Podobné produkty k BOSCH ART 26-18 LI
Akční nabídka Zahradní technika Elektrické nářadí Ruční nářadí Kompresory-pneumatické nářadí Motorové stroje Čistící technika Obráběcí a tvářecí stroje Svářecí technika Dům - dílna - stavba Příslušenství Bazar DÁRKOVÉ POUKAZY
STANLEY gola sada
NAREX-pily


youtube