Vážení zákazníci, vzhledem k velké vytíženosti dopravců se může doba doručení některých zásilek prodloužit o 1–2 pracovní dny. Děkujeme za pochopení.

BOSCH ALS 25

Pokud chcete důkladně a rychle odstranit listí z chodníků a trávníků, můžete nyní sáhnout po zahradním dmychadle/vysavači na listí ALS 25 od firmy Bosch. Pokud toto zahradní nářadí s výkonem 2 500 použijete jako dmychadlo na listí, pracuje s rychlostí vzduchu až 300 km za hodinu a odstraňuje dokonce i mokré listí. Rychlost vzduchu lze plynule regulovat, a je tedy možné ji individuálně přizpůsobit. Další výhody představuje nízká hmotnost pouze 3,2 kg, ergonomická konstrukce a rukojeti s měkkou gumovou tlumicí vložkou Softgrip, díky kterým padne fukar na listí mimořádně dobře a bezpečně do ruky.

Uživatelsky vstřícné kombinované zahradní nářadí s praktickým sběrným vakem

Jen několika pohyby ruky lze ALS 25 změnit z dmychadla na vysavač listí. S nasazenou sací trubkou a 45l sběrným vakem váží toto zahradní nářadí pouze 4,4 kg. Práci bez únavy zajišťuje nízká hmotnost, vypolstrovaný popruh na rameno a druhá rukojeť, kterou si uživatel může individuálně nastavit. Sací výkon je 800 kubických metrů za hodinu. Díky integrované funkci drcení se listí zredukuje na desetinu původního objemu. Abyste si při vyprazdňování sběrného vaku nemuseli špinit ruce, má vak velký otvor se zipem. Když za něj zatáhnete, otevře se zip současně na obou stranách a obsah se tak rychle a jednoduše vysype. Kromě toho je spodní část sběrného vaku z vodovzdorného materiálu. Díky tomu vlhkost vakem neprosákne a je zaručena čistá práce.

přejít na detail produktu:  BOSCH ALS25

Zdroj:http://www.bosch-pt.cz

Novinky

AKCE | Sada příslušenství zdarma k pilám NAREX

Akce byla již ukončena Plánujete nákup elektrické řetězové pily? Do 31. května 2020 můžete využit akční nabídku NAREX a získat k nové pile sadu příslušenství v h...

AKCE | Akumulátor zdarma k aku nářadí FESTOOL

Akce byla již ukončena Pokud si v období od 1. dubna 2020 zakoupíte některý z vybraných výrobků 18V řady aku nářadí Festool, dostanete k novému nářadí akumulátor BP 18...