BOSCH AKE 40 S elektrická řetězová pila

elektrická řetězová pila 1800 W, lišta 40 cm

BOSCH AKE 40 S elektrická řetězová pila
0 600 834 600Kód produktu:
BOSCHVýrobce:
Tento produkt již není v naši nabídce.

Vyberte si prosím podobný produkt
z nabídky níže.
 


AKE 40 S je elektrická řetězová pila od značky Bosch, se kterou můžete vykonávat drobné práce okolo vašeho domu a na zahradě! Jedná se o kvalitního pomocníka, jenž vyniká robustní a odolnou konstrukcí a snadnou ovladatelností. Navíc má mimořádně vysoký výkon, takže vám půjde práce rychle, plynule a efektivně! Bosch AKE 40 S je vybavena systémem SDS – pro snadnou výměnu a napnutí řetězu. Tato řetězová pila má vysoce přesný řez a bezpečnostní brzdu, která zastaví chod během okamžiku a tím dbá o vaše zdraví. Pořiďte si praktickou, výkonnou a bezpečnou elektrickou řetězovou pilu od značky Bosch s vysokou životností, se kterou se nezpotíte!

AKE 40 S vlastní mimořádně ergonomický design s pohodlnou rukojetí, díky níž pro vás bude manipulace s ní naprostou hračkou. Oceníte i ocelové zuby, se kterými budete moci pilu jednoduše a stabilně opřít. Velká nádržka na olej s viditelnou měrkou vám pomůže kontrolovat stav oleje, takže se vám nikdy nestane, že vám olej dojde z ničeho nic. Objednejte si novinku mezi řetězovými pilami, s níž připravíte dřevo na otop, upravíte ovocné stromy i pořežete větve s větším průměrem! Bosch AKE 40 S čeká na vás na našem webu za příjemně nízkou cenu!

Výhody řetězové pily Bosch AKE 40 S:

  • lehká, odolná a ergonomická konstrukce s dlouhou životností
  • vysoký výkon, plynulý řez
  • bezpečnostní brzda
  • ocelové zuby pro komfortní opření pily
  • prostorná nádržka na olej s kontrolní měrko

Součástí dodávky:
pochromavaný řetěz

Tyto údaje bohužel nejsou k dispozici.Podobné produkty k BOSCH AKE 40 S

BOSCH AKE 35 S

BOSCH AKE 35 S

3 120 Kč

BOSCH AKE 35-19S

BOSCH AKE 35-19S

4 110 Kč

NAREX EPR 40-25

NAREX EPR 40-25

3 720 Kč

NAREX EPR 35-25

NAREX EPR 35-25

3 580 Kč
Akční nabídka Elektrické nářadí Ruční nářadí Kompresory-pneumatické nářadí Zahradní technika Motorové stroje Čistící technika Obráběcí a tvářecí stroje Svářecí technika Dům - dílna - stavba Příslušenství Bazar DÁRKOVÉ POUKAZY
STANLEY gola sada
NAREX-pily


youtube