BOSCH AKE 30 LI aku řetězová pila bez aku

aku řetězová pila 36 V, délka lišty 30 cm, bez aku

BOSCH AKE 30 LI aku řetězová pila bez aku
0 600 837 102Kód produktu:
BOSCHVýrobce:
Tento produkt již není v naši nabídce.

Vyberte si prosím podobný produkt
z nabídky níže.
 


  • Dodávka neobsahuje akumulátor a nabíječku, výrobek je určen pro majitele nářadí s akumulátorem BOSCH LI-Ion 36V
Bosch AKE 30 LI – bez aku, je výkonná, kvalitní a praktická akumulátorová řetězová pila, která vám velice usnadní práci! AKE 30 LI je napájena pomocí baterie, takže odpadá nepříjemná manipulace s napájecím kabelem či vdechování nebezpečných zplodin u spalovacího motoru. S inovativní kombinací silného elektromotoru a lithium-iontového akumulátoru zvládnete učinit až 100 řezů do borovicového dřeva o tloušťce 10 x 10 cm na jedno nabití baterie.

AKE 30 LI od značky Bosch je vybavena vysoce ergonomickým držadlem, které usnadní práci v různých pracovních polohách. Dvojitý brzdový systém dbá o vaši bezpečnost a je schopen zastavit chod pily během okamžiku. Jistě oceníte i praktický indikátor oleje a prostornou nádrž s automatickým mazáním řetězu. SDS systém pro jednoduchou výměnu a napnutí řetězu bez použití nářadí je také součástí výbavy aku řetězové pily Bosch AKE 30 LI.

Pořiďte si mimořádně výkonnou akumulátorovou řetězovou pilu značky Bosch, která dbá na vaši bezpečnost, je odolná, praktická, bez elektrického kabelu. AKE 30 LI – inovativní pomocník pro práci na zahradě a okolo domu!

Výhody aku řetězové pily Bosch AKE 30 LI:

  • akumulátorové napájení – odpadá manipulace s kabelem či vdechování nebezpečných zplodin
  • vysoký výkon, maximální rychlost řetězu
  • indikátor oleje
  • dvojitá brzda
  • ergonomický design

Součástí dodávky:
není akumulátor ani nabíječka; vodící lišta, řetěz

Tyto údaje bohužel nejsou k dispozici.Podobné produkty k BOSCH AKE 30 LI bez aku
Akční nabídka Elektrické nářadí Ruční nářadí Kompresory-pneumatické nářadí Zahradní technika Motorové stroje Čistící technika Obráběcí a tvářecí stroje Svářecí technika Dům - dílna - stavba Příslušenství Bazar DÁRKOVÉ POUKAZY
STANLEY gola sada
NAREX-pily


youtube