BOSCH AHS 48 LI aku nůžky na živý plot, bez aku

aku plotostřih 18 V, lišta 480 / 15 mm, bez aku a nabíječky

BOSCH AHS 48 LI aku nůžky na živý plot, bez aku
0 600 849 005Kód produktu:
BOSCHVýrobce:
Tento produkt již není v naši nabídce.

Vyberte si prosím podobný produkt
z nabídky níže.
 


Bosch AHS 48 LI - holé nářadí (dodáváno bez akumulátoru a nabíječky) jsou inovativní aku nůžky na živý plot se speciální odlehčenou konstrukcí dodávané bez akumulátoru a nabíječky. Tyto zahradní nůžky jsou napájeny akumulátorovou baterií bez samovolného vybíjení, takže jsou vždy připraveny k akci! Navíc odpadá nepříjemná manipulace s nabíjecím kabelem či vdechování nebezpečných zplodin.

Vyzkoušejte revoluční aku nůžky na živý plot od značky Bosch, které vám usnadní práci, a docílíte s nimi vždy perfektních výsledků.

AHS 48 LI jsou vybaveny elektronickým antiblokovacím systémem, jenž umožňuje plynulé stříhání i za velice ztížených podmínek. Tento typ aku nůžek na živý plot  s roztečí zubů 15 mm je vhodný pro úpravu menších a středně velkých keřů a stromků. Díky optimálně rozložené hmotnosti a ergonomickému designu je komfortní, rychlá a nenáročná práce s nimi zajištěna.

AHS 48 LI od značky Bosch vlastní nože vybroušené diamantem a laserem pro dosažení dokonalého výsledku střihu. Vysoce výkonná Lithium-iontová baterie bez paměťového efektu umožňuje mimořádně snadnou práci i za těch podmínek, kdy by to ostatní nůžky na plot dávno vzdaly.

Chcete-li to nejlepší na trhu, neváhejte a pořiďte si výborného pomocníka pro úpravu živého plotu. Akumulátorové nůžky na živý plot od značky Bosch se prostě vyplatí!

Výhody aku nůžek na živý plot Bosch AHS 48 LI holé nářadí:

  • akumulátorová baterie – výkonná, bez manipulace s kabelem atd.
  • elektronický antiblokovací systém – pro plynulé stříhání
  • vhodné pro úpravu menších a středně velkých keřů a stromků
  • až o 30 % nižší hmotnost, ergonomický design, vyvážená konstrukce

Součástí dodávky:
není akumulátor ani nabíječka

     
Tyto údaje bohužel nejsou k dispozici.BOSCH AHS 52 LI bez aku


Produkt již není v nabídce.

BOSCH AHS 45-15 LI bez aku


Produkt již není v nabídce.

BLACK AND DECKER GTC1850LB bez aku


Produkt již není v nabídce.Podobné produkty k BOSCH AHS 48 LI bez aku
Akční nabídka Zahradní technika Elektrické nářadí Ruční nářadí Kompresory-pneumatické nářadí Motorové stroje Čistící technika Obráběcí a tvářecí stroje Svářecí technika Dům - dílna - stavba Příslušenství Bazar DÁRKOVÉ POUKAZY
STANLEY gola sada
NAREX-pily


youtube