BOSCH AGS 10,8 LI aku nůžky na trávu

aku nůžky na trávu 10,8 V 1,5 Ah

BOSCH AGS 10,8 LI aku nůžky na trávu
0 600 856 100Kód produktu:
BOSCHVýrobce:
Tento produkt již není v naši nabídce.

Vyberte si prosím podobný produkt
z nabídky níže.
 


Bosch AGS 10,8 LI jsou praktické aku nůžky na trávu, bez kterých se neobejde žádný zapálený zahrádkář. Pohonem AGS 10,8 LI je výkonná akumulátorová baterie, takže vám odpadá nepříjemná manipulace s nabíjecím kabelem. Tato baterie vydrží na jedno nabití pracovat až 80 minut! Navíc se nabíjí pouze 3 hodiny a vlastní čtyřstupňový integrovaný indikátor stavu nabití. Aku nůžky na trávu od značky Bosch jsou také plně ergonomické, mají měkkou gumovou rukojeť, nízkou hmotnost a jsou mimořádně pohodlné.

Bosch AGS 10,8 LI jsou vybaveny masivní čepelí a optimální šířkou záběru až 80 mm. Inovativní systém SDS pro pohodlnou výměnu nožů bez použití jakéhokoliv nářadí je další výhodou těchto aku nůžek na trávu. Pořiďte si nenahraditelného zahradního pomocníka, jenž vám usnadní práci na zahradě. Akumulátorové nůžky na trávu Bosch AGS 10,8 LI jsou k dostání na našem webu za příjemně nízkou cenu!

Výhody aku nůžek na trávu Bosch AGS 10,8 LI:

  • nízká hmotnost, ergonomický tvar, pohodlná gumová rukojeť
  • výkonná baterie – vydrží až 80 minut na jedno nabití
  • kvalitní ostrá čepel s vysokou životností
  • pohodlná výměna nožů bez nářadí
Součástí dodávky je i čelist nůžek na trávu 10 cm a nabíječka.
Tyto údaje bohužel nejsou k dispozici.

Akční nabídka Zahradní technika Elektrické nářadí Ruční nářadí Kompresory-pneumatické nářadí Motorové stroje Čistící technika Obráběcí a tvářecí stroje Svářecí technika Dům - dílna - stavba Příslušenství Bazar DÁRKOVÉ POUKAZY
STANLEY gola sada
NAREX-pily


youtube