BLACK and DECKER ST5530CM strunová sekačka

elektrická strunová sekačka 3 v 1, 550 W, záběr 30 cm

BLACK and DECKER ST5530CM strunová sekačka
Kód produktu
ST5530CM

Tento produkt již není v naší nabídce.

Vyberte si prosím podobný produkt z nabídky níže.

Popis produktu

 • tato verze obsahuje strunovou sekačku ST5530  a pojezdový podvozek CM100
Výkonná elektrická strunová sekačka na trávu Black and Decker ST5530 se záběrem 30 cm vás překvapí mnoha moderními technologiemi, které zlepší a usnadňí, vaši práci s touto sekačkou. Především systém AUTOSELECT®, který automaticky upravuje otáčky při přechodu z klasického sekání na svislé okrajové sekání, je velmi praktický, protože s ním snadno získáte větší kontrolu nad touto operací. Výkonný motor o příkonu 550 W má dost síly a spolu se systémem E-drive bude jeho výkon dostačovat i na sekání silnější a vzrostlejší trávy. 

Elektrická strunová sekačka na trávu Black and Decker ST5530 nabízí za rozumnou cenu, velké množství moderních technických systémů.

Praktickým a jistě často využívaným detailem modelu ST5530 bude teleskopická středová trubka, s možností nastavení až o 315 mm. Můžete si tak snadno nastavít její délku podle individiuálních potřeb. Stejný mechanismus umožňuje i otočení celé sekací hlavy pro svislé sekání. Zejména pro úpravu okrajů trávníků má tento model sekačky praktické pojezdové kolečko.

Obsluhu modelu Black and Decker ST5530 velmi usnadní i automatický, jednostrunnový systém AFS, který zajišťuje samostatný posun struny, bez zásahu obsluhy.

Společně s pojezdovým podvozkem CM100, který je součástí tohoto balení, můžete nyní, s touto strunovou sekačkou, sekat kvalitně i rovné trávníky.

Výhody elektrické strunové sekačky Black and Decker ST5530

 • univerzální pojezdový podvozek CM100, pro sekání rovných ploch
 • Systém AUTOSELECT®
 • E-drive systém, vysoký kroutící moment, dostatečná síla pro sekání vysoké trávy
 • úhlově nastavitelná druhá ergonomická rukojeť
 • nastavitelná teleskopická trubka, prodloužení až o 315 mm
 • otáčení tyče pro svislé stříhání okrajů trávníku
 • systém AFS s automatickým posunem struny
 • pomocné pojezdové kolečko pro svislé sekání
 • jednostrunový žací systém

Součástí dodávky:
pojezdový podvozek CM100

   

Video k BLACK AND DECKER ST5530CM

Novinky

Novinky nářadí Black+Decker (2020)

Aku úhlová bruska BCG720 Napěťová třída 18 V Max. průměr kotouče 125 mm Max. rychlost otáček 8.600 ot/min Regulace otáček Ne Hmo...

NAREX Lady Tool Kit - slušivé nářadí pro ženy

Pro všechny šikovné ženy, které si doma chtějí pověsit obrázek nebo dotáhnout povolené šrouby na nábytku, připravil výrobce Narex již třetí generaci dámské sady nářadí Lady ...