BLACK and DECKER RVA425B robotický vysavač

Robotický vysavač, Hepa filtr, nádoba 1L, provoz až 90 min, BlueTooth

BLACK and DECKER RVA425B robotický vysavač
Kód produktu
RVA425B

Tento produkt již není v naší nabídce.

Vyberte si prosím podobný produkt z nabídky níže.

Popis produktu

Použití:
Snadné vysávání prachu a všech typů nečistot v domácnosti včetně prachu, špíny, chlupů domácích zvířat, drobků a zbytků jídel. Tento vysavač je doporučen pro následující podlahové plochy: tvrdé dřevo/lamináty, keramická/kamenná dlažba, koberce s nízkým a středním vlasem (plyšové koberce se nedoporučují). Robotický vysavač je novým trendem v úklidu podlah, vyčistí podlahy bez vaší přítomnosti, stačí naprogramovat čas úklidu nebo jen stisknout tlačítko. Je ideálním řešením vhodným pro domácnosti s alergiky a chlupatými domácími mazlíčky. Moderní aplikace pro mobilní telefony s operačním systémem Android a iOS umožňuje naprogramování času úklidu, navigovat vysavač na dálku nebo si dokonce můžete přizpůsobit barvu těla vysavače tak, aby odpovídala Vaší náladě nebo stylu. Váš mobilní telefon musí být v dosahu Bluetooth, aby mohl ovládat vysavač. Součástí vysavače je také nabíjecí základna, kterou robotický vysavač sám najde a automaticky se dobíjí. Jedinou údržbou tedy zbývá vyčistit zásobník prachu a rotační kartáče. Vysavač se bude vyhýbat překážkám nebo schodům a optimalizovat výkon sání podle typu podlahy. Technologie inteligentních podlahových senzorů optimalizuje dobu provozu baterie tím, že zvyšuje výkon sání na kobercích s vyšším vlasem a automaticky přepíná do ekologického režimu při úklidu méně náročných úloh, jako jsou plovoucí podlahy nebo dlažba. Zkontrolujte výšku prahů, tento robotický vysavač nemůže překonat práh s výškou větší než 15 mm. Výkonný motor a technologie baterie Li-Ion zaručuje vysoký sací a neklesající výkon. Snímatelná nádoba na nečistoty a vyjímatelný filtr umožňuje rychlé, snadné a hygienické vyprázdnění a čištění filtru. Díky průhledné nádobě na nečistoty má uživatel neustálý přehled o stavu zaplnění a o nutnosti vyprázdnění. Je-li při provozu v automatickém režimu zjištěno nedostatečně nabití baterie, vysavač vyhledá nabíjecí základnu.
Všeobecné vlastnosti:
Hlavní výhodou robotických vysavačů je pravidelný úklid bez starostí a námahy. Budete překvapeni, kolik prachu, drobných nečistot a vlasů se ve vaší domácnosti nachází. Při použití robotického vysavače se množství prachu ve vaší domácnosti výrazně zredukuje po pouhém měsíci používání. Úklid výkonným elektrickým vysavačem jednou za čas zdaleka nenahradí pravidelný a častý úklid robotického vysavače. Při nárazovém úklidu jednou za týden nebo za dva týdny dochází k víření usazeného prachu, proto je prakticky nemožné usazený prach vysát. Robotický vysavač obsahuje také rotační kartáče, které zvyšují efektivitu úklidu a vyčesávají z koberců nečistoty uvíznuté uvnitř koberce. Moderní, elegantní a ergonomický design. Li-Ion akumulátory vydrží stále nabité přes 80 % své kapacity a to až 90 dní, i když s nimi nepracujete. Není třeba je tedy nabíjet před každým použitím.
Součástí dodávky:
Nabíjecí základna s napájecím zdrojem 230 V, Rotační turbo kartáč, 2 boční kartáče

Video k BLACK AND DECKER RVA425B

Novinky

POMÁHÁME | 5 Kč z každého nářadí věnujeme 3 organizacím

Koronavirová krize dopadla více či méně tvrdě na každého z nás. Někdo přišel o zdroj obživy, jiní o dlouho budované podniky, a další dokonce o své přátele či blízké. Pro...

BITURBO | nejvýkonnější aku nářadí BOSCH

NOVINKA Co je to BiTurbo motor ...