AKCE: Doprava do balíkovny jen za 27 Kč

BLACK and DECKER GTC800 aku nůžky na živý plot

Aku nůžky na živý plot,aku 18V, 1,5 Ah, délka lišty 430 mm

BLACK and DECKER GTC800 aku nůžky na živý plot
Kód produktu
GTC800

Tento produkt již není v naší nabídce.

Vyberte si prosím podobný produkt z nabídky níže.

Popis produktu

Black and Decker GTC800 jsou výkonné akumulátorové nůžky na živý plot, se kterými docílíte dokonalé zahrady, jako z katalogů o krásném bydlení. Aku nůžky GTC800 využívají jako zdroj energie baterii s inovativní technologií LI-ion, jež je známa svými nespornými kvalitami. Nedochází s ní totiž k samovolnému vybíjení, takže je vždy připravena k výkonu.  S unikátními a praktickými akumulátorovými nůžkami na živý plot dosáhnete vždy skvělých výsledků a práce s nimi vás bude bavit!

Poměrně nízká hmotnost společně s měkkou rukojetí činí zahradní nůžky GTC800 pohodlné, lehce ovladatelné a komfortní. Asymetrické dvojčinné nože vám budou perfektně vyhovovat i ve špatně dostupných místech, urychlí a usnadní práci a nikdy vás nezklamou. Váš živý plot tak dostane délku, výšku, šířku a tvar podle vašich představ. Pořiďte si skvělou novinku od značky Black and Decker, která je na našem webu za příjemně nízkou cenu!

Zahradní nůžky Black and Decker GTC800 vlastní robustností, kvalitní a ergonomickou konstrukci. Díky svým nesporným kvalitám jsou tyto aku nůžky vhodné pro každého zahrádkáře. Pohodlná konstrukce úchopu a držení přední rukojeti po celém obvodu nůžek zajistí jednoduchost ovládání. Praktický úchop s přesně vyváženou váhou mezi rukojetí ušetří zbytečnou práci a zefektivní a zrychlí ji. Chcete-li kvalitní, rychlé a výkonné nůžky na váš živý plot, Black and Decker GTC800 jsou skvělou volbou právě pro vás!

GTC800 vlastní obouručně ovladatelný spínač, který zabrání nechtěnému spuštění, čímž dbá o vaši bezpečnost. Neváhejte s úpravou vašeho živého plotu a pořiďte si inovativní aku nůžky Black and Decker, které šetří váš čas, energii, peníze a vždy je na ně spolehnutí! Pořiďte si kvalitní, přesné, výkonné a pohodlné akumulátorové nůžky na živý plot Black and Decker GTC800, bez kterých se při úpravách keřů, stromků a živých plotů na vaší zahradě prostě neobejdete!

Výhody akumulátorových nůžek na živý plot Black and Decker GTC800:

  • lehké a komfortní ovládání nůžek
  • napájení pomocí akumulátoru NICd
  • vysoký výkon a optimální délka čepele s asymetrickým ostřím pro efektivní a jednoduché stříhání keřů
  • ergonomický design rukojeti
  • obouručně ovladatelný spínač – zabraňuje nechtěnému spuštění

Součástí dodávky:
nabíječka, 1 x akumulátor 18 V, 1,5 Ah 

Podobné produkty k BLACK AND DECKER GTC800

Video k BLACK AND DECKER GTC800