BLACK and DECKER GTC3655L aku nůžky na živý plot

Aku nůžky s řeznou délkou 550 mm, rozestup nožů 22mm

BLACK and DECKER GTC3655L aku nůžky na živý plot
GTC3655LKód produktu:
Tento produkt již není v naši nabídce.

Vyberte si prosím podobný produkt
z nabídky níže.
 


Black and Decker GTC3655L jsou akumulátorové nůžky na živý plot, s nimiž se vám podaří udržovat vaši zahradu ve skvělém stavu po celý rok. Aku nůžky GTC3655L využívají jako zdroj energie baterii s inovativní technologií LI-ion, jež je známa svými nespornými kvalitami. Nedochází s ní totiž k samovolnému vybíjení, takže je vždy připravena k výkonu.  S výbornými akumulátorovými nůžkami na živý plot dosáhnete vždy skvělých výsledků a práce s nimi vás bude bavit!

Poměrně nízká hmotnost společně s měkkou rukojetí činí zahradní nůžky GTC3655L pohodlné, lehce ovladatelné a komfortní. Asymetrické dvojčinné nože vám budou perfektně vyhovovat i ve špatně dostupných místech a nikdy vás nezklamou. Váš živý plot tak dostane délku, výšku, šířku a tvar podle vašich představ. Pořiďte si skvělou novinku pro všechny zapálené zahrádkáře od značky Black and Decker a těšte se z upravené zahrady a krásného okolí vašeho domu.

Zahradní nůžky Black and Decker GTC3655L vlastní robustností, kvalitní a ergonomickou konstrukci. Díky svým skvělým vlastnostem jsou tyto aku nůžky vhodné pro každého zahrádkáře. Nízká cena a přitažlivý design tohoto nezbytného zahradního pomocníka jsou také nadmíru lákavé! Pohodlná konstrukce úchopu a držení přední rukojeti po celém obvodu nůžek zajistí jednoduchost ovládání. Praktický úchop s přesně vyváženou váhou mezi rukojetí ušetří zbytečnou práci a zefektivní a zrychlí ji.

GTC3655L vlastní obouručně ovladatelný spínač, který zabrání nechtěnému spuštění, čímž dbá o vaši bezpečnost. Neváhejte a objednejte si inovativní aku nůžky Black and Decker na živý plot, které šetří váš čas, energii, peníze a vždy je na ně spolehnutí! Pořiďte si kvalitní, přesné, výkonné a pohodlné akumulátorové nůžky na živý plot Black and Decker GTC1850LFC, bez kterých se při úpravách keřů, stromků a živých plotů na vaší zahradě prostě neobejdete!

Výhody akumulátorových nůžek na živý plot Black and Decker GTC3655L:

  • lehké a komfortní ovládání nůžek
  • napájení pomocí akumulátoru s inovativní technologií LI-ion
  • vysoký výkon a optimální délka čepele s asymetrickým ostřím pro efektivní a jednoduché stříhání keřů
  • ergonomický design rukojeti
  • obouručně ovladatelný spínač – zabraňuje nechtěnému spuštění

Součástí dodávky:
nabíječka, 1x aku článek Li-Ion 36V 1,3 Ah

Tyto údaje bohužel nejsou k dispozici.BLACK AND DECKER GTC1850LFC


Produkt již není v nabídce.

BLACK AND DECKER GTC800


Produkt již není v nabídce.

BOSCH AHS 52 LI


Produkt již není v nabídce.

BOSCH AHS 54-20 LI bez aku


Produkt již není v nabídce.

BOSCH AHS 48 LI


Produkt již není v nabídce.Podobné produkty k BLACK AND DECKER GTC3655L
Akční nabídka Zahradní technika Elektrické nářadí Ruční nářadí Kompresory-pneumatické nářadí Motorové stroje Čistící technika Obráběcí a tvářecí stroje Svářecí technika Dům - dílna - stavba Příslušenství Bazar DÁRKOVÉ POUKAZY
STANLEY gola sada
NAREX-pily


youtube