AKCE: Doprava do balíkovny jen za 27 Kč

BLACK and DECKER GTC1445L aku nůžky na živý plot

Aku nůžky s řeznou délkou 450 mm, rozestup nožů 18 mm

BLACK and DECKER GTC1445L aku nůžky na živý plot
Kód produktu
GTC1445L

Tento produkt již není v naší nabídce.

Vyberte si prosím podobný produkt z nabídky níže.

Popis produktu

Black and Decker GTC1445L jsou mimořádně výkonné akumulátorové nůžky na živý plot, se kterými dostane vaše zahrada vzhled jako z ukázkového katalogu! Jedinečně praktické zahradní nůžky využívají jako zdroj energie baterii s inovativní technologií LI-ion, jež je známa svými nespornými kvalitami. Nedochází s ní totiž k samovolnému vybíjení, takže je vždy připravena k výkonu.  S novými zahradními aku nůžkami od značky Black and Decker, jejich inovativní konstrukcí, vysokým výkonem a ostatními kvalitami budete nadmíru spokojení! Poměrně nízká hmotnost spolu s měkkou rukojetí činí zahradní nůžky GTC1445L komfortní a pohodlné.

S GTC1445L dostane váš živý plot délku, výšku, šířku a tvar vždy podle vašich představ. Asymetrické dvojčinné nože vám budou perfektně vyhovovat i ve špatně dostupných místech a vždy docílíte dokonalého výsledku. Vsaďte na praktické aku nůžky na živý plot od značky Black and Decker, které šetří váš čas, námahu a vždy odvedou práci, za kterou se rozhodně nebudete muset stydět!

Black and Decker GTC1445L jsou kvalitní, cenově dostupné a také mimořádně oblíbené mezi všemi druhy zahrádkářů! Ergonomická konstrukce úchopu a držení přední rukojeti po celém obvodu nůžek zajistí komfort a jednoduchost ovládání. Pohodlný úchop s přesně vyváženou váhou mezi rukojetí velice usnadní práci a potěší vás navíc moderní a zároveň nadčasový design těchto akumulátorových nůžek Black and Decker.

GTC1445L vlastní obouručně ovladatelný spínač, který šetří energii a čas a zabrání nechtěnému spuštění. S inovativními aku nůžkami Black and Decker získáte nepostradatelného pomocníka pro údržbu vašeho živého plotu. Pořiďte si kvalitní, přesné, výkonné a pohodlné akumulátorové nůžky na živý plot Black and Decker GTC1445L, bez kterých se při úpravách keřů, stromků a živých plotů prostě neobejdete!

Výhody akumulátorových nůžek na živý plot Black and Decker GTC1445L:

  • lehké a komfortní ovládání nůžek
  • napájení pomocí akumulátoru s inovativní technologií LI-ion
  • vysoký výkon a optimální délka čepele s asymetrickým ostřím pro efektivní a jednoduché stříhání keřů
  • ergonomický design rukojeti
  • obouručně ovladatelný spínač – zabraňuje nechtěnému spuštění

Součástí dodávky:
nabíječka, 1x aku článek Li-ion 14,4V 1,1 Ah

Podobné produkty k BLACK AND DECKER GTC1445L

Video k BLACK AND DECKER GTC1445L