BLACK and DECKER GT6060KIT nůžky na živý plot

Elektrické nůžky na živý plot + rukavice, délka lišty 600 mm

BLACK and DECKER GT6060KIT nůžky na živý plot
GT6060KITKód produktu:
Tento produkt již není v naši nabídce.

Vyberte si prosím podobný produkt
z nabídky níže.
 


  • elektrické nůžky na živý plot Black and Decker GT6060KIT + pracovní rukavice
Black and Decker GT6060KIT jsou mimořádně výkonné elektrické nůžky na živý plot. S inovativními zahradními nůžkami se i ta nejtěžší práce stane vaší oblíbenou činností. Tento model elektrických nůžek je vhodný zejména pro úpravu, stříhání a zkracování velkých keřů a stromků. S GT6060KIT dostane váš živý plot požadovanou výšku, tvar a šířku. Vysoký výkon a optimální délka čepele zahradních nůžek Black and Decker GT6060KIT vám budou perfektně vyhovovat i ve špatně dostupných místech. Vsaďte na elektrické nůžky na živý plot od značky Black and Decker, které šetří váš čas, námahu a vždy odvedou práci, se kterou budete nadmíru spokojeni!

Black and Decker GT6060KIT je velice praktickým typem zahradních nůžek. Je totiž kvalitní, cenově dostupný a vhodný pro každého! Díky svým parametrům, jsou tyto elektrické zahradní nůžky odolné, robustní a velice spolehlivé. Zcela nová konstrukce úchopu a držení přední rukojeti po celém obvodu nůžek zajistí komfort a jednoduchost ovládání. Asymetrické ostří a kvalitní kovový nůž snižují vibrace a poskytují dokonalý a přesný střih. Pohodlný design s přesně vyváženou váhou mezi rukojetí a čepelí splňuje veškerá ergonomická kritéria. Nenáročná manipulace a bezpečnost díky masivnímu přednímu krytu se zahradními nůžkami od značky Black and Decker je zaručena.

GT6060KIT vlastní obouručně ovladatelný spínač, který šetří energii a čas a zabrání nechtěnému spuštění.  Oceníte i praktickou příchytku kabelu, což dělá z elektrických nůžek na živý plot bezpečného a nenahraditelného pomocníka, na nějž se můžete vždy spolehnout. Pořiďte si kvalitní, přesné, výkonné a pohodlné elektrické nůžky na živý plot Black and Decker typ GT6060KIT, se kterými bude váš živý plot bez jediné chybičky!

Výhody elektrických nůžek na živý plot Black and Decker GT6060KIT:

  • lehké a komfortní ovládání nůžek
  • vysoký výkon a optimální délka čepele s asymetrickým ostřím pro efektivní a jednoduché stříhání keřů
  • určeny pro úpravu velkých živých plotů
  • ergonomický design rukojeti
  • obouručně ovladatelný spínač – zabraňuje nechtěnému spuštění
  • praktická příchytka kabelu – zvyšuje bezpečnost při práci
Tyto údaje bohužel nejsou k dispozici.GARDENA EasyCut 46


Produkt již není v nabídce.

BOSCH AHS 60-16


Produkt již není v nabídce.

BOSCH AHS 55-16


2 160 KčPodobné produkty k BLACK AND DECKER GT6060KIT
Akční nabídka Zahradní technika Elektrické nářadí Ruční nářadí Kompresory-pneumatické nářadí Motorové stroje Čistící technika Obráběcí a tvářecí stroje Svářecí technika Dům - dílna - stavba Příslušenství Bazar DÁRKOVÉ POUKAZY
STANLEY gola sada
NAREX-pily


youtube