BLACK and DECKER GT6060 nůžky na živý plot

Elektrické nůžky na živý plot, délka lišty 600 mm, příkon 600W

BLACK and DECKER GT6060 nůžky na živý plot
Kód produktu
GT6060

Tento produkt již není v naší nabídce.

Vyberte si prosím podobný produkt z nabídky níže.

Popis produktu

Black and Decker GT6060 jsou výkonné a praktické elektrické nůžky na živý plot, se kterými se i ta nejtěžší práce bude zdát jako hračka. Tento model elektrických nůžek je vhodný zejména pro úpravu středně velkých keřů a stromků. S GT6060 dostane váš živý plot požadovanou výšku, tvar a podobu, přesně podle vašich představ. Vysoký výkon a optimální délka čepele zahradních nůžek Black and Decker GT6060 učiní i z nenáviděné práce ve špatně dostupných místech oblíbenou činnost. Pořiďte si elektrické nůžky na živý plot od značky Black and Decker, které šetří váš čas, námahu a vždy odvedou práci, se kterou budete nadmíru spokojeni!

Black and Decker GT6060 je velice oblíbeným typem zahradních nůžek. Jsou totiž kvalitní, cenově dostupné a vhodné pro každého zahrádkáře! Díky svým parametrům, jsou tyto elektrické zahradní nůžky odolné, robustní a velice jednoduché na ovládání. Šikmé ostří a kvalitní kovový nůž se stará o dokonalý a přesný střih, takže vámi odvedená práce bude vždy perfektní. Pohodlný design s přesně vyváženou váhou mezi rukojetí a čepelí splňuje veškerá ergonomická kritéria. Komfortní a nenáročná manipulace se zahradními nůžkami od značky Black and Decker je zaručena.

GT6060 vlastní obouručně ovladatelný spínač, který šetří energii a čas a zabrání nechtěnému spuštění.  Oceníte i praktickou příchytku kabelu, což dělá z elektrických nůžek na živý plot bezpečného a nenahraditelného pomocníka, na nějž se můžete vždy spolehnout. Pořiďte si kvalitní, přesné a pohodlné elektrické nůžky na živý plot Black and Decker typ GT6060, se kterými budete na svoji zahradu vždy pyšní!

Výhody elektrických nůžek na živý plot Black and Decker GT6060:

  • lehké a komfortní ovládání nůžek
  • vysoký výkon a optimální délka čepele s asymetrickým ostřím pro efektivní a jednoduché stříhání keřů
  • určeny pro úpravu středně velkých živých plotů
  • ergonomický design rukojeti
  • obouručně ovladatelný spínač – zabraňuje nechtěnému spuštění
  • praktická příchytka kabelu – zvyšuje bezpečnost při práci

Video k BLACK AND DECKER GT6060

Novinky

Narex AS 37-Li Hybro: první akumulátorový šroubovák s rozměry ručního

Narex AS 37-Li Hybro spojuje přednosti ručně ovládaného a akumulátorového nářadí. Jde totiž o první akumulátorový šroubovák o velikosti běžného ručního šroubováku. Je malý,...

Nové akumulátory LiHD od Metabo: nejsilnější bezdrátové napájení na trhu

Nejnovější lithiové články od Metabo ocení nejen profesionální řemeslníci pracující v terénu. Jejich přednosti využijí všichni kutilové požadující maximální mobilitu a nezáv...