BLACK and DECKER GT5026 nůžky na živý plot

Elektrické nůžky na živý plot, délka lišty 500 mm, rozestup nožů 26 mm

BLACK and DECKER GT5026 nůžky na živý plot
GT5026Kód produktu:
Tento produkt již není v naši nabídce.

Vyberte si prosím podobný produkt
z nabídky níže.
 


Black and Decker GT5026 jsou výkonné, praktické a inovativní elektrické nůžky na živý plot. S těmito zahradními nůžkami se vám podaří udržovat vaši zahradu a prostředí kolem domu bez jediné chybičky. Tento model elektrických nůžek je vhodný zejména pro úpravu, stříhání a zkracování velkých keřů a stromků. S GT5026 dostane váš živý plot požadovanou výšku, tvar a šířku. Vysoký výkon a optimální délka čepele zahradních nůžek Black and Decker GT5026 vám budou perfektně vyhovovat i ve špatně dostupných místech. Vsaďte na elektrické nůžky na živý plot od značky Black and Decker, které šetří váš čas, námahu a vždy odvedou práci, se kterou budete nadmíru spokojeni!

Black and Decker GT5026 je novým typem elektrických zahradních nůžek. Je kvalitní, cenově dostupný a vhodný pro každého správného zahrádkáře! Díky svým parametrům, jsou tyto elektrické zahradní nůžky praktické, spolehlivé a bezpečné. Pohodlné a ergonomické řešení konstrukce společně s nízkou váhou zajišťují komfort a jednoduchost ovládání. Laserově vytvarované nože s diamantovým naostřením dodávají vaší práci rychlost, efektivitu a skvělý výsledek. Nenáročná manipulace a bezpečnost díky masivnímu přednímu krytu, který je navíc průhledný, je zaručena. Pořiďte si elektrické zahradní nůžky na živý plot Black and Decker GT5026 a budete mile překvapeni!

GT5026 vlastní veškerou technologii potřebnou pro kvalitní, nenáročnou a rychlou obsluhu tohoto typu zahradního pomocníka. Navíc je vybaven pojistkou proti nevyžádanému kontaktu, která v případě potřeby zablokuje čepel. GT5026 tedy dbá na vaši bezpečnost. Pořiďte si kvalitní, přesné, výkonné a pohodlné elektrické nůžky na živý plot Black and Decker typu GT5026, se kterými bude váš živý plot jako z katalogu o krásné zahradě!

Výhody elektrických nůžek na živý plot Black and Decker GT5026:

  • lehké a komfortní ovládání nůžek
  • vysoký výkon a optimální délka čepele s asymetrickým ostřím pro efektivní a jednoduché stříhání keřů
  • určeny pro úpravu velkých živých plotů
  • ergonomický design rukojeti
  • obouručně ovladatelný spínač – zabraňuje nechtěnému spuštění
  • praktická příchytka kabelu – zvyšuje bezpečnost při práci
Tyto údaje bohužel nejsou k dispozici.BLACK AND DECKER GT6026


Produkt již není v nabídce.

BLACK AND DECKER GT6060KIT


Produkt již není v nabídce.

Metabo HS 45


3 335 Kč

BOSCH AHS 45-26


3 190 Kč

Metabo HS 55


3 860 KčPodobné produkty k BLACK AND DECKER GT5026
Akční nabídka Zahradní technika Elektrické nářadí Ruční nářadí Kompresory-pneumatické nářadí Motorové stroje Čistící technika Obráběcí a tvářecí stroje Svářecí technika Dům - dílna - stavba Příslušenství Bazar DÁRKOVÉ POUKAZY
STANLEY gola sada
NAREX-pily


youtube