BLACK and DECKER EMAX34I elektrická rotační sekačka

Elektrická rotační sekačka 1400W, záběr 34 cm

BLACK and DECKER EMAX34I elektrická rotační sekačka
Kód produktu
EMAX34I

Tento produkt již není v naší nabídce.

Vyberte si prosím podobný produkt z nabídky níže.

Popis produktu

Black and Decker EMAX34I je výkonná a praktická elektrická rotační sekačka pro úpravu vašeho trávníku! Díky inovativnímu zabudovanému noži EdgeMax a speciální nízké konstrukci se dostanete i do špatně dostupných míst a k okrajům trávníku. Ergonomický design s vysoce praktickou integrovanou rukojetí zajistí pohodlné přenášení, zvedání a otáčení sekačky. Možnost sklápění rukojeti okamžitě zmenší sekačku zásadním způsobem, takže šetří úložný prostor. Pořiďte si nenahraditelného pomocníka pro sekání vašeho trávníku, elektrickou rotační sekačku EMAX34I!

Black and Decker EMAX34I je vybavena pohodlným sběrným košem na trávu s mimořádně vysokým objemem až 40 litrů! Při sekání vašeho trávníku tak ušetříte čas a energii. Inovativní koš je navíc z průhledného materiálu, což umožňuje neustálou kontrolu jeho naplnění. Oceníte také možnost nastavení až šesti výšek sekání. Váš trávník tak bude vždy dokonalý, bez jediné chybičky! Výkonný systém E-drive, který umožňuje sečení za vysokých otáček, vymýtí i vysokou a vlhkou trávu bez jediného momentu zaváhání. Elektrická rotační sekačka Black and Decker EMAX34I využívá elektrické napájení přes kabel, který je vybaven vysoce praktickým upínáním. Vaše bezpečí a pohodlná manipulace je tak zaručena.

Objednejte si cenově přijatelnou, výkonnou, praktickou a bezpečnou elektrickou rotační sekačku Black and Decker EMAX34I, bez které si sekání vašeho trávníku nebudete moci představit! Získejte dokonale upravenou zahradu, která bude jako z katalogu o krásném bydlení!

Výhody elektrické rotační sekačky Black and Decker EMAX34I:

  • pohodlná manipulace s napájecím kabelem
  • praktický sběrný koš s průhledným povrchem s objemem až 40 l
  • ergonomický design a pohodlná rukojeť
  • možnost nastavení šesti výšek sekaní - 20-30-40-50-60-70mm
  • nízká konstrukce – vyžínání i na špatně dostupných místech
  • velice skladná konstrukce díky sklopení rukojeti
  • E-drive technologie – vysoký výkon sečení i u vysoké a mokré trávy
  • umožňuje sekání u okrajů trávníků a ve špatně dostupných místech

Video k BLACK AND DECKER EMAX34I

Novinky

POMÁHÁME | 5 Kč z každého nářadí věnujeme 3 organizacím

Koronavirová krize dopadla více či méně tvrdě na každého z nás. Někdo přišel o zdroj obživy, jiní o dlouho budované podniky, a další dokonce o své přátele či blízké. Pro...

BITURBO | nejvýkonnější aku nářadí BOSCH

NOVINKA Co je to BiTurbo motor ...