AKCE: Doprava do balíkovny jen za 27 Kč

AKCE | limitovaná edice nářadí Metabo Black Edition

Limitovaná edice nářadí Metabo Black Edition
PROBÍHAJÍCÍ AKCE

Exluzivní nabídka akumulátorového nářadí METABO v černé variantě z limitované edice Black Edition a s nadstandartní zárukou "Full Service" na tři roky zdarma - k dostání pouze do vyprodání zásob!

Full Service k nářadí zdarma

Služba "Full Service" je dostupná pro akumulátorové nářadí z limitované řady Metabo Black Edition zcela zdarma, přičemž k jejímu získání pouze stačí nářadí zaregistrovat do 4 týdnů od data zakoupení prostřednictvím mobilní aplikace Metabo App nebo na stránkách www.metabo-service.com.

Co zahrnuje služba Full Service?

Oproti prodloužené záruce ALL-IN SERVICE, která je dostupná pro většinu produktů výrobce Metabo, služba "Full Service" zahrnuje navíc také bezplatné opravy při opotřebení nebo zvýhodněnou cenu nářadí v případě krádeže registrovaného nářadí. Kompletní podmínky této služby naleznete zde - Full Service.

Novinky

AKCE | limitovaná edice nářadí Metabo Black Edition

PROBÍHAJÍCÍ AKCE Exluzivní nabídka akumulátorového nářadí METABO v černé variantě z limitované edice Black Edition a s nadstandartní zárukou "Full ...

AKCE | Akumulátor zdarma k aku nářadí FESTOOL

PROBÍHAJÍCÍ AKCE Pro zákazníky, kteří hledají kvalitní akumulátorové nářadí výrobce FESTOOL nabízíme k vybranému nářadí jeden 18V akumulátor o kapa...