Servis

Uplatnění reklamace


Reklamované zboží je možné osobně doručit, nebo zaslat do provozovny internetového obchodu Rucni-Naradi.cz spolu s popisem závady a kontaktními údaji (adresa, telefon). K reklamovanému zboží dále doporučujeme dodat kopii prodejního dokladu a záruční list (byl-li k výrobku vystaven) , případně jiný doklad prokazující nákup zboží v internetovém obchodě Rucni-Naradi.cz.

Po vyřízení reklamace bude zákazník telefonicky nebo písemně informován a bude s ním dohodnut způsob předání zboží (přepravní služba, osobní odběr). Spolu se zbožím zákazník obdrží protokol o provedení záruční opravy. V případě oprávněné reklamace má zákazník právo na přiměřenou náhradu dopravného.

V případě neoprávněné reklamace bude zákazník telefonicky nebo písemně kontaktován a bude mu navrhnut další postup řešení vzniklé situace (placená oprava, vrácení zboží bez opravy, ekologická likvidace zařízení apod.)

Adresa k zasílání reklamačních oprav


ONIO s.r.o.
Reklamace - ruční nářadí
Družstevní 84/15
664 49 Ostopovice

Reklamační technik:
Jindřich Dvorský
info@rucni-naradi.cz
telefon: 547 425 322

Náhradní díly


Naše společnost je schopna zajistit dodávku náhradních dílů k výrobkům značek BOSCH, SKIL, DREMEL, a NAREX. V tomto případě nám prosím zašlete emailem poptávku, kde uveďte obchodní název stroje, dále pak jeho objednací číslo ze štítku stroje a popis požadovaného dílu. V co nejkratší době od nás obdržíte nabídku.

Prodej náhradních dílů, záruční i pozáruční servis výrobků Black and Decker a Dewalt zajišťuje společnost www.bandservis.cz

Prodej náhradních dílů, záruční i pozáruční servis výrobků Proma, Ferm, Telwin
zajišťuje firma Radovan Páv  tel: 734 370 285 znackovenaradi@email.cz


Nabídka produktů


STANLEY gola sada
NAREX-pily


youtube